Ahsan Makine

Ahsan Makine

Firmamız Ahsan Makine yetkili satış bayisidir.

1998 yılında parke silim makinaları imalatı ile üretim faaliyetlerine başlamıştır. Zamanla müşterilerimizin istek ve koşullarına göre ürün çeşitliliği artmıştır. 2000’li yıllarda matkap ve demir kesme hizarı üretimi ile hem imalat hem hırdavat sektöründe büyük adımlar atan firmamız incelemeli patentle zeytin çizme makinasını üretip kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

İmalatlarını bir hayli artıran firmamız farklı sektörlerde de müşterilerine hizmet sunmaya devam etmiştir. 2000’li yıllarda Türkiye de ilk halı sıkma makinasını üreterek temizlik ve halı yıkama sektörünede ilk adımlarını atmış ve bu sektörün önde gelenlerinden olmuştur. 

Böylelikle Halı yıkama , halı sıkma , halı hav alma (paketleme) makinaları imalatlarını da üretim parkuruna katmıştır. İnovasyon çalışmaları sonrasında zemin parlatma ve cilalama makinasını geliştirip Avrupa birliği ülkelerine ihracatını gerçekleştirmektedir. İthalat ve ihracat sanayisine yönelik patent belgelerini ve ürünler için gerekli sertifikaları da bulundurmaktadır.