Mızrak Makine

Mızrak Makine

1976 yılında planya imalatı ile makine sektörüne adım atan firmamız Mızrak Makine, ilerleyen süreçte ülkemizin en büyük organize sanayi bölgelerinden biri olan Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.


20000 m² kapalı alanda üretim ve hizmet veren tesisimizde, değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını karşılayabilmek amacı ile toplam kalite uygulama ve çalışmalarını büyük bir titizlikle hayata geçiren firmamız, sürekli kalite politikasından taviz vermeden üretimine belirlediği üstün standartlar doğrultusunda devam etmektedir.

Modern ve yenilikçi yapısıyla ileri teknolojiyi üretim anlayışının merkezine oturtan firmamız '' kalıcı müşteri memnuniyeti, kalifiye iş güçü'' anlayışının üretimdeki kalite anlayışı ile harmanlayarak uluslar arası standartlara ulaşmıştır.

Güçlü AR-GE ekibiyle küresel dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız acil teknik servisi ile üretim, satış ve hizmet birimleri arasında koordinasyonu saplamış, profesyonelliğin bir sonucu olan bu süreçte marka sadakatini oluşturmayı başarmıştır.