Feniş Makine

Feniş Makine

FEN-İŞ MAKİNA 1970 yılında Durmuş AKKUŞ tarafından marangoz zımpara makinaları imalatı ile makine imalat sektörüne adım atmış, 1974 yılından itibaren zımpara taş motorları ile imalatını geliştirmiştir. İki kuşaktır bu sektörde var olan ve bu varlığını kuruluşundan bu yana kendini geliştirerek devam ettirmekte olan bir firmadır.


1990 yılından itibaren ahşap, pvc ve alüminyum kesmek için kullanılan portatif dereceli gönye kesme makinaları, kırlangıç makinesi ve tas menteşe yeri açma makinelerini imalatına dahil ederek ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmiştir. 2004 yılından itibaren kesme-açma makinası, köşe trim işlem makinası ve son olarak 2’li, 3’lü ve 4’lü tas menteşe yeri açma makinalarını üretimine dahil etmiştir.

FEN-İŞ MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. firmamızın bu başarılarının ardında piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulaması, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem, müşteri odaklı sistem ve bilgiyi tabana yayma politikası bulunmaktadır.